👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تعریف اقامتگاه در قانون

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تعریف اقامتگاه در قانون

پاورپوینت تعریف اقامتگاه در قانون شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

790/605 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تعریف اقامتگاه در قانون

پاورپوینت تعریف اقامتگاه در قانون شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اقامتگاه به مکان معینی گفته می‌شود که فعالیت‌ها و امور شخص (اعم از سکونت و اداره امور) در آن مکان متمرکز شده و به نوعی عنصر شناسایی شخص حقیقی و حقوقی است. در حقوق عمومی و خصوصی، اقامتگاه عنصر مهمی در تعیین قلمرو حقوقی شخص محسوب می‌شود.

تعریف لغوی

اقامت در لغت به معنای در جایی ماندن و به سر بردن است و اقامتگاه محلی جغرافیایی است که شخص در آن زندگی و عمده امور خود را در ‌آن مکان اداره می‌کند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف لغوی

تعریف اقامتگاه در قانون 

اقسام اقامتگاه‌ 

تعدد اقامتگاه 

تغییر اقامتگاه 

پیامدهای حقوقی اقامتگاه 

تعیین مهلت تجدید نظرخواهی 

پایان

عنوان : تعریف اقامتگاه در قانون

فرمت : پاورپوینت

حجم : 792 کیلوبایت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

فصل دوم پایان نامه استرس شغلی مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات اضطرابی 63 صفحه پاورپوینت تحلیل خانه موسیقی La Seine Musicale فرانسه پاورپوینت عهدنامه‌ وستفالی چیست پاورپوینت تحلیل موزه شیشه آمریکا