👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اهمیت شیب بندی قبل از عایق کاری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اهمیت شیب بندی قبل از عایق کاری

پاورپوینت اهمیت شیب بندی قبل از عایق کاری در26 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

26

حجم

878/988 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

اهمیت شیب بندی قبل از عایق کاری

شیب بندی یا کروم بندی

شیب بندی یا به اصطلاح کروم بندی از مسائل مهم و اساسی در صنعت عایق کاری بخصوص ایزوگام می‎باشد كه بایستی درست انجام شود. شیب بندی بیشتر جهت حركت و هدایت آب آن هم به طوری كه به راحتی آب موجود در سطح ایزوگام پشت بام تخلیه شود می‎باشد و همچنین برای فضاهای خارجی مانند محوطه سازی، پیاده رو سازی، حیاط سازی و شیب بندی‎های كوچك  ساختمانی به مانند شیب بندی پشت بام، سرویسهای آبریز چون حمام، و درمواردی دستشویی و آشپزخانه از ویژگی خاصی برخوردار می‎باشد.

لازم به تذكر است كه این اصول در آبریزهای بزرگ به مانند توالت‎های عمومی، رختشور خانه‎های شهرداری، مجاری آب و مجاری فاضلاب‎ها نیز از اهمیت خاصی بهره‎مند می‎باشد كه هركدام دارای اجزایی خاص بوده و اما در مجموع به اصول هدایت و نوع شیب بندی و شیب دادن بایستی توجه شود ، كه ذیلاً به نكات آن توجه می‎كنیم.

👇محصولات تصادفی👇

ادبیات نظری و پیشینه تجربی احساس پیوستگی پایان نامه کارشناسی رشته علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری با عنوان شیطان پرستی بررسی کلی کارخانه تولید شیر کنترل بخاری گازی پاورپوینت تحلیل فضاهای شهری در فرهنگ ایرانی پاورپوینت ارتباط اقلیم سرد و کوهستانی با بافت معماری