👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آشنایی با سایت الکسا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آشنایی با سایت الکسا

دانلود پاورپوینت با عنوان آشنایی با سایت الکسا در قالب pptx، قابل ویرایش و در حجم 17 اسلاید شامل مقدمه، الکسا چگونه کار می کند؟، مهمترین اطلاعات برای الکسا، گردآوری اطلاعات کاربردی وب، آمار سایت، مسیر کاربردی اعضای الکسا، ارائه اطلاعات بر روی آرشیو اینترنتی، چند راه برای افزایش رتبه در Alexa، نتیحه گیری

مشخصات فایل

تعداد صفحات

17

حجم

884/301 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت آشنایی با سایت الکسا

قالب بندی: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 17 اسلاید

فهرست مطالب:

مقدمه

الکسا چگونه کار می کند؟

مهمترین اطلاعات برای الکسا

گردآوری اطلاعات کاربردی وب

آمار سایت

مسیر کاربردی اعضای الکسا

ارائه اطلاعات بر روی آرشیو اینترنتی

چند راه برای افزایش رتبه در Alexa

نتیحه گیری

قسمتی از متن پاورپوینت:

سایت الکسا یک سایت رتبه بندی سایت ها بر اساس میزان ترافیک مصرفی آنها است. به این معنی که متناسب با میزان پهنای باند مصرفی، رتبه سایت را مشخص می کند. رتبه ها از ۱ شروع شده و تا اعدادی حدود ۱۰ میلیون ادامه دارد. در این سایت برعکس پیج رنک، هرچه عدد پایین تر باشد بهتر است. یعنی رتبه هایی که به یک نزدیکترند سایت هایی با میزان بازدید بیشتری هستند. البته ذکر این نکته لازم است که لزوما ترافیک سایت تابعی از تعداد بازدید نیست اما برای بدست آوردن یک تقریب معیار خوبی است.

توضیحات تکمیلی:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " آشنایی با سایت الکسا " می باشد که در حجم 17 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

پروپوزال استقرار و پیاده سازی مدیریت دانش در شرکت پاورپوینت راه های ایجاد اُنس کودکان، نوجوانان و جوانان با قرآن کریم پاورپوینت قسامه چیست پاورپوینت کتاب بازاریابی بین المللی تألیف میرزا حسن حسینی پاورپوینت انواع سنگ های ساختمانی