👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه ایمانوئل کانت

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه ایمانوئل کانت

پاورپوینت زندگینامه ایمانوئل کانت شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

33

حجم

4154/385 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه ایمانوئل کانت

پاورپوینت زندگینامه ایمانوئل کانت شامل 33 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بیوگرافی فیلسوفان نشان می دهد که زندگیشان همواره بی نشیب و فراز نبوده است: افلاطون، کم مانده بود به عنوان برده فروخته شود، دکارت روزی در طول یک سفر ناچار شد مسلحانه از خودش دفاع کند چرا که قایقرانان می خواستند او را لـخت کرده، سپس به قتل برسانند. زندگی ایمانوئل کانت مجرد و سخت کوش اما، در شهر زادگاهش کونیگزبرگ، واقع بر سواحل دریای بالتیک در آلمان شرقی (که هرگز آن را ترک نکرد)، از نظر یکنواختی نمونه ای ضرب المثل گونه است.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

محیط خانوادگی و اجتماعی ایمانوئل کانت

شخصیت ایمانوئل کانت در زندگی روزمره

گذر عمر، زمان و سلامتی دغدغه های زندگی ایمانوئل کانت

آداب مصاحبت ایمانوئل کانت

تدریس خصوصی و حرفه ای ایمانوئل کانت

شخصیت ایمانوئل کانت بعد از مرگ

سخنان ایمانوئل کانت

پایان

عنوان :  زندگینامه ایمانوئل کانت

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی آلاينده هاي مواد غذایي پرسشنامه بررسی نقش بین انواع نوآوری بر عملکرد بازاریابی بررسی رابطه کاربری زمین و میزان آسیب پذیری شهر تهران در برابر زلزله و روشهای کاهش آن اهمیت و کاربرد برنامه ریزی منابع سازمان و لزوم پیاده سازی آن در سازمان پاورپوینت تحلیل دانشگاه پلی تکنیک توسط سانتیاگو کالاتراوا