👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت قرارداد های تاخت (swap contracts)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت قرارداد های تاخت (swap contracts)

دانلود پاورپوینت با موضوع قرارداد های تاخت (swap contracts)، در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش، شامل انواع قراردادهاي تاخت، تاريخچه معاملات تاخت، ساز و كار معاملات تاخت، تاخت نرخ سود، تبديل نرخ شناور به ثابت روي دارايي ها، تاخت نرخ سود استاندارد، تاخت نرخ سود غيراستاندارد، تاخت حاشيه‌اي، تاخت آتي، تاخت نرخ ارز، تاخت كالا، تاخت مالكيت

مشخصات فایل

تعداد صفحات

22

حجم

1010/952 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع قرارداد های تاخت (swap contracts)، در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

انواع قراردادهاي تاخت

تاريخچه معاملات تاخت

ساز و كار معاملات تاخت

تاخت نرخ سود

تبديل نرخ شناور به ثابت روي دارايي ها

تاخت نرخ سود استاندارد

تاخت نرخ سود غيراستاندارد

تاخت حاشيه‌اي

تاخت آتي

تاخت نرخ ارز

تاخت كالا

تاخت مالكيت       

تاخت اعتباري    

تاخت با بازدهي كامل

تاخت نكول يا تاخت اعتباري خالص

قيمت گذاري قرارداد تاخت

قسمتی از متن:

تاخت نرخ سود استاندارد: قراردادي بين دو نفر كه هر يك تعهد پرداخت سود را به صورت دوره‌اي به طرف مقابل دارد. يك طرف به پرداخت با سود ثابت و طرف ديگر به پرداخت با سود شناور متعهد است. ضمنا، هيچگونه مبادله‌اي به جز مبادله ما به التفاوت نرخ سود روي اصل مبلغ فرضي انجام نمي‌شود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " قراردادهای تاخت (swap contracts) "  می باشد که در حجم 22 اسلاید، همراه با فرمول نویسی، تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، مجموعه مدیریت و اقتصاد به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه اهمیت و ارجحیت نسبت های غیر مالی مبانی،پیشینه و هزینه های ورشکستگی و نقش نسبتهای مالی در این بین پایان نامه رشته حمل و نقل با عنوان طرح اضطراری فرودگاه بندر لنگه پاورپوینت نظم و نظارت اجتماعی پاورپوینت فنگ شویی در معماری