👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت قرارداد مشارکت مدنی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت قرارداد مشارکت مدنی چیست

پاورپوینت قرارداد مشارکت مدنی چیست شامل 30 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

30

حجم

4329/3 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت قرارداد مشارکت مدنی چیست

پاورپوینت قرارداد مشارکت مدنی چیست شامل 30 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

قرارداد مشارکت مدنی برخلاف اسم آن که ممکن است به شما این حس را منتقل کند که با یک قرارداد پیچیده ای که صرفا حقوقی‌ها با آن سر و کار دارند مواجه شوید، یک قرارداد کاملا کاربردی در فضای کسب و کار است. شما سرمایه ای دارید و می خواهید از ایده یک فرد استفاده کنید تا سرمایه تان را چند برابر کنید و یا بالعکس شما یک دانشجوی پر از ایده های ناب هستید ولی پولی برای پیش بردن ایده تان ندارید؟ و یا شما تعدادی دوست هستید که سرمایه ای درکنار یکدیگر دارید و ترجیح می دهید با سرمایه گذاری در کسب و کاری دارایی تان را افزایش دهید؟ در همه حالت هایی که گفته شد شما می توانید از قرارداد مشارکت مدنی استفاده کنید اما چگونه؟   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

قرارداد مشارکت مدنی چیست

انواع قرارداد مشارکت مدنی

قرارداد مشارکت در ساخت

نکات حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت

قرارداد مشارکت با بانک

قرارداد مشارکت مدنی خصوصی

نکات حقوقی مشارکت مدنی خصوصی

مبنای حقوقی این قراردادها چیست

قرارداد مشارکت مدنی چه آثاری دارد

پایان

عنوان : قرارداد مشارکت مدنی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 30

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه اختلالات روانی ارزیابی و سنجش کارآیی شعب بیمه با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها پدیده آزاد سازی و راه حلهای این پدیده برای بازارهای مالی دانلود گزارش کارآموزی ساختمان سازی و تاثیر اقلیم در آن پاورپوینت عایق بندی و تنظیم صدا (مبحث هجدم مقررات ملی ساختمان)